Yaz geldi, gelmek üzere…Kilolarınızdan hala kurtulamadığınız için panik yapıyorsanız Accent Prime İncelme teknolojisi ile hemen tanışmanızı öneririz. Yazın düğünü, nişanı olanlar veya plajlarda kusursuz vücuduyla öne çıkmak isteyenler için Accent Prime en doğru tercih olacaktır. Diyet programı ve spor egzersizleri ile birlikte Accent Prime yaptırarak daha hızlı bir şekilde incelebilirsiniz.

Accent Prime zayıflama yöntemi değil, hızlı yağ eritme ve incelme yöntemidir. Radyo dalgası enerjisiyle çalışan bu sistem ağrısız ve acısız bir şekilde incelmenizi sağlayarak vücudunuzdaki selülitlerin azalmasını sağlıyor.

Accent Prime İncelme yöntemi ile çatlaklarınızdan da hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Accent Prime İncelme nasıl çalışır?

Accent Prime, cilt sıkılaştırma, vücut şekillendirme ve estetik görünen bir vücut için en gelişmiş incelme yöntemidir. Accent Prime İncelme ultrason ve radyo frekansı (RF) teknolojilerindeki en son yenilikleri birleştirir. Ultrason enerjisi uygulanan bölge boyunca homojen bir şekilde dağılır ve inatçı yağ hücrelerini etkili bir şekilde bozar. RF gücü daha sonra dokuda termal derin ısınma üretmek için kullanılır. Bu adımda konsantre bir enerji işlemi sağlanır. Bu eşsiz kombinasyon, tedavi süresini ve seans sayısını azaltırken daha etkili sonuçlar verir.

Odaklanmış Derinlik Kontrolü

Patentli Alma Unipolar teknolojisi, cildin derinliklerinde dokunun odaklanmış, güvenli ve derin bir şekilde ısıtılmasını sağlar. Değişken derinlik kontrolü sayesinde Accent Prime uygulama başlığı cilt hassasiyetine ve cildin sıkılığına göre kişiye en uygun şekilde ayarlanır.

Hedef Yağ Hücreleri

Accent Prime, uzunlamasına ve enine ultrason dalga teknolojisinin patentli bir birleşimini sunar. Ultrason dalgası, hedef bölgeyi çevreleyen dokuyu zarar görmeden bırakarak, seçici olarak yağ hücrelerini hedefleme imkanı sağlar. Ultrason dalgası titreşimleri, yağ hücre zarlarını tahrip ederek kademeli olarak parçalanmaya ve depolanan yağın salınmasına yol açar. Hasarlı yağ hücreleri daha sonra vücudan lenfatik sistem yoluyla atılır.

Mikroplazma ™

Mikroplazma teknolojisini kullanan Accent Prime Pixel RF ™ modülü, cildi hem hafifleterek hem de ısıtarak cilt yenileme uygulaması sağlar. Kontrollü perforasyon ve odaklanmış enerji dağıtımı sayesinde Pixel RF, uygulama yapılan bölgedeki sağlıklı dokuları sağlam tutar. Bu işlem sırasında  epidermis yeniden üretildiği için cildin daha hızlı iyileşmesini sağlar.

Accent Prime hangi bölgelere uygulanır?

Bacaklar (uyluk ve kalçalar)

Kim pürüzsüz, ince bacaklar ve sıkı kalçalar istemez ki? Accent Prime ™, uylukların ve dizlerin içindeki yağ dokusuyla başa çıkmak için en etkili çözümdür. Ultrason ve radyo dalgası teknolojilerini birleştirerek, bu zorlu alanlara bile hızlı  bir şekilde hareket eder. İnce bacaklar ve kalkık bir kalça elde etmek için kollajen liflerini uyarır.

Bel ve karın

Bel ve karın bölgesi muhtemelen bir kadının vücudundaki en zor kilo verilen bölgelerdendir. Accent Prime ™, fazla miktarda karın yağlarını eriterek, cildin elastikiyetini arttırır. Yıllardır karın bölgenizde yer eden inatçı yağlardan 30 dakika içinde kurtulabilirsiniz.

Omuz ve sırt

Yaşlandıkça omuzlarımız ve sırtımızda ki deri sıkılığını kaybederek gevşemeye ve sarkmaya başlar. Accent Prime, fazla bölgesel yağları hızlı ve etkili bir şekilde yok etmek için ultrasonik radyo dalgaları kullanarak, yumuşak sırt dokusunu sıkılaştırır, üst kolları inceltir.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Cildinizdeki kusurlar sizi mutsuz ediyorsa çaresi Hydrafacial olabilir! Cildinizi temizlerken aynı anda gençlik etkisi sunan ve cildinize anti-aging bakım yapan

Buz Lazer

Lazer teknolojisinin geldiği en son nokta ile sizleri tanıştırmak isteriz, Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon uygulaması. Vücuttaki tüylerinizden sonsuza kadar

OxyGeneo

OxyGeneo, 3’ü 1 arada cilt bakımıdır. Patentli ve etkinliği klinik ortamında kanıtlanmış olan OxyGeneo tedavisi, yüzün daha pürüzsüz ve genç