Baby Face Beauty, cildin pürüzleşmesini ve gençleşmesini sağlayan bir cilt bakımıdır. Klasik lazerli cilt bakımlarından farklı olarak Baby Face cilt bakımında, kısa bir sürede ve yoğun bir kızarıklık olmadan cildin yumuşacık görünmesi sağlanır ve cildiniz pürüzsüzleştirilir. Elinizi yüzünüze götürdüğünüzde pütürlü bir his duyuyorsanız Baby Face sizin için doğru bir cilt bakımı olacaktır. Uygulama sonrası yüzünüz hiç olmadığı kadar sağlıklı görünecek, cildinizin kalitesinin arttığı belli olacaktır. Baby Face Beauty uygulaması thulium lazer teknolojisini kullanır. Uygulama sırasında thulium lazer ile ciltte mikro kanallar açılır ve cildin ihtiyacına göre seçilen vitaminler ve tedavi edici solüsyonlar bu kanallar aracılığı ile deri altına gönderilir. Baby Face Beauty uygulamasında kullanılan bu ampüller ve vitaminler ciltte anti aging etkisi gösterir,  cildin nem dengesini düzenler.

Baby Face nedir?

Baby Face Beauty, 1927 nm dalga boyutundaki thulium lazer sistemini kullanır. Bu sistem cildin derinden yüzeye doğru yenilenmesini sağlar. Baby Face cilt bakımında açılan mikro kanüllerden içeri hastanın ihtiyacına göre A veya C vitamini, tranexamic acid, resveratrol, kök hücrelerden meydana gelen Lasemd ampülleri uygulanabilir. Thulium lazer ve uygulanan ampüllerin etkisiyle ciltte anti aging etkisi amaçlanır. Aynı zamanda Baby Face, genç yaşta meydana gelen akne sorunu, akne izleri ve siyah nokta problemiyle de savaşır. Baby Face bakımı yapıldıktan sonra, cilt tıpkı bebek cildi gibi yumuşak ve pürüzsüz görünür. Ciltte anında sıkılaşma ve toparlanma etkisi elde edilir.

Baby Face Beauty’nin avantajları nelerdir?

Baby Face uygulaması oldukça kısa sürdüğü için klasik lazerli cilt bakımlarına göre daha pratik bir uygulama sağlar. Ortalama 10 dakika içinde Baby Face bakımı tamamlanmış olacaktır. Anestezi gerektirmeyen bu uygulama, hastaların öğle arasında bile gelip cilt bakımı yaptırmalarını sağlar. Baby Face yaptırdıktan sonra yüzünüzde çok kısa süreli kızarıklık olabilir fakat günlük hayatınıza devam etmenize engel değildir.

Son olarak Baby Face bakımında kullanılan kozmesötikler ve thulium lazer uygulanan ampüllerin ciltte emilmesini sağlar. Böylece sadece cildinizin dışı değil, deri altı da cilt bakımından faydalanmış olur. Günümüzde yapılan cilt bakımları sadece cilt yüzeyini hedeflerken Baby Face bakımında cilt altına odaklanılarak, cilt sorunları kalıcı olarak tedavi edilebilir.

Baby Face nasıl uygulanır?

Baby Face cilt bakımı iki adımda uygulanır. İlk adımda cilt yüzeyine minik kanüller açılır. Thulium lazer ışığı kullanılarak cilt yüzeyinde bir dakikada 6.000 tane mikrokanal açılır. Bu kanüller oldukça küçük olduğu için gözle görülmezler, yüzde hasar oluşturmazlar. İkinci adımda ise cilt sorunlarına uygun LASEMD ampülleri hazırlanır. 5 dakikalık thulium lazer uygulamasından sonra cilt problemlerine uygun olarak hazırlanan ampüller cilde yedirilir. 10 dakika boyunca bu besinler ciltte bekletilerek cilt sorunlarının tedavisi başlatılmış olur.

Baby Face bakımının etkileri nelerdir?

  • Cildin beyazlatılmasını sağlar
  • Cildi parlatır
  • Kırışık görünümünü azaltır
  • Yaşlılık izlerini siler
  • Cildin sıkılaşmasını sağlar
  • Yüzdeki izleri tedavi eder
  • Dekoltenin daha canlı ve pürüzsüz görünmesini sağlar
  • Boyundaki kırışıkları azaltır

Kaç seans Baby Face yaptırmalıyım?

Baby Face’in kaç seans yapılması gerektiği cilt sorunlarına ve kişinin ihtiyacına bağlı olarak değişir. Genel olarak kişilerin 2 hafta arayla 3 ila 5 seans arasında uygulama yaptırmaları önerilir. Baby Face’in ilk seansından itibaren sonuçları almaya başlayacaksınız. Baby Face, lazerli bir cilt bakımı olduğu için yıl boyunca yapılabilir. Bu uygulama sayesinde cildinizdeki renk değişikliklerinden, sivilce ve yara izlerinden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Baby Face Beauty hangi cilt tiplerine uygundur?

Baby Face bakımı, klasik cilt bakımlarından istediği sonucu alamayan herkes için uygundur. Geniş gözenekleri olanlar, cildinde morluk ve kızarıklık olanlar, yüzünde renk eşitsizliği olanlar için Baby Face bakımı önerilir. 30’lu yaşlardan itibaren yüzünüzde yaşlılık izleri görmeye başladıysanız sizin için Baby Face zamanı gelmiş demektir. Cildinizi yaşlılık etkilerinden korumak, aşırı sarkmalar gerçekleşmeden cilt kalitenizi arttırmak için Baby Face yaptırabilirsiniz. Baby Face bakımı sayesinde yüzünüzü dış etkilerden uzun süre koruyacak, yaşlılık izlerini ertelemiş olacaksınız.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Cildinizdeki kusurlar sizi mutsuz ediyorsa çaresi Hydrafacial olabilir! Cildinizi temizlerken aynı anda gençlik etkisi sunan ve cildinize anti-aging bakım yapan

Buz Lazer

Lazer teknolojisinin geldiği en son nokta ile sizleri tanıştırmak isteriz, Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon uygulaması. Vücuttaki tüylerinizden sonsuza kadar

OxyGeneo

OxyGeneo, 3’ü 1 arada cilt bakımıdır. Patentli ve etkinliği klinik ortamında kanıtlanmış olan OxyGeneo tedavisi, yüzün daha pürüzsüz ve genç