Lazer teknolojisinin geldiği en son nokta ile sizleri tanıştırmak isteriz, Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon uygulaması. Vücuttaki tüylerinizden sonsuza kadar kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayan buz lazer epilasyon, pürüzsüz ve yumuşak bir sonuç çıkarıyor. Buz lazer, klasik lazerin aksine her türlü cilt rengi ve kıl yapısına uygundur.

Alma Lasers tarafından 2014 yılında piyasa sürülen Soprano buz lazer epilasyonun bir diğer avantajı ise acısız olması! Lazer epilasyonun acısından korkan ve bu nedenle epilasyonu yarıda bırakmış olan kişiler için en iyi çözüm buz lazerdir.

Buz lazerde siz arkanıza yaslanın ve tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanın keyfini çıkarın!

Buz lazer nedir?

Buz lazer günümüzün en hızlı, en acısız ve en teknolojik epilasyon uygulamasıdır. Soprano buz lazer epilasyonu 810 nm dalga boyunda lazer enerjisiyle uygulama yapar. Soprano buz lazer uygulaması epilasyonun en yeni boyutudur. Klasik lazer epilasyon uygulanırken hastalarda acı, yanma hissi olabiliyordu. Buz lazerde ise sıcak taş konforunda, daha hızlı ve pratik bir şekilde uygulama yapılabiliyor. Soprano buz lazerin uygulama başlığı daha büyük ve geniş olduğu için tek seferde daha çok kıl köküne ulaşılabiliyor. Bu nedenle buz lazer epilasyon seansı, klasik lazer seansına göre daha hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Lazere başlayıp yarım bıraktıysanız veya klasik lazere ayıracak zamanınız yoksa buz lazer uygulamasından çok memnun kalacaksınız.

Buz lazer uygulaması ne kadar sürer?

Buz lazer uygulamasının en büyük avantajlarından biri büyük spot size uygulama başlığıdır. 2×1 cm büyüklüğünde olan Soprano buz lazer uygulama başlığı sayesinde her atışta daha büyük bir alan etkilenir. Buz lazer ile tüm vücut epilasyon sadece 30-40 dakika içinde tamamlanıyor. Yani öğle arasında buz lazer yaptırıp kolayca günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Buz lazerde aynı zamanda kalıcı sonuçlara ulaşmak da çok kolay! Klasik lazerde 9 seansta tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirken, buz lazerde ise 6 seansta tüm vücut tüylerinizden kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Buz lazerde her seansın arasında ortalama 6 hafta olmalıdır.

Buz lazer ile açık renkli tüylerden kurtulun!

Vücudunuzdaki açık renkli tüylerden kurtulmak klasik lazer ile imkansızdır. Lazer epilasyona gittiğinizde jilet, ağda gibi yöntemlerle açık renkli tüylerinizi kalınlaştırmanız öneriliyor. Bu da garantisi olmayan bir yöntemdir. Klasik lazerin göremediği bu açık ve ince yapılı tüyler, buz lazer ile kalıcı olarak yok edilebilir. 2013 yılında piyasaya sürülen Soprano buz lazer epilasyon ile açık renkli tüylerinizden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Belinizde, göbeğinizde, kolunuzda veya yüzünüzdeki ince yapılı, açık renkli tüyler sizi rahatsız ediyorsa buz lazer ile hayalinizdeki vücuda kavuşun!

Buz lazer epilasyon uygulaması

Buz lazer epilasyon, adından da anlayabileceğiniz üzere soğuk bir uygulama sağlar. Yani lazerin derinizde yarattığı acı hissini uyuşturarak sizlere konforlu bir epilasyon deneyimi yaşatır. Buz lazerde, vücudunuzda gezdirilen tedavi başlığı buz içerir. Böylece lazer epilasyon acısız bir şekilde tamamlanır. Buz lazer uygulamasında, uygulama başlığı vücudunuzda ütü gibi gezdirilerek kıl köklerine etki eder. Buz lazer uygulamasına başlamadan önce vücudunuza soğutucu jel sürülmesi de acının daha az hissedilmesine yardımcı olacaktır. Buz lazer yaptırdıktan sonra vücudunuz klasik lazere göre daha az kızarır, daha az yanma hissi olur. Epilasyon seansından sonra günlük hayatınıza ağrısız bir şekilde devam edebilirsiniz.

Buz lazer uygulaması ile her cilt tonuna uygun uygulama!

Soprano buz lazer epilasyon uygulaması her cilt tipine ve her cilt rengine uygulanabiliyor! Açık renkli tenliler daha önce klasik lazer uygulamalarından istedikleri sonuçları alamıyordu. Buz lazer teknolojisi ile birlikte artık açık tenliler de tüylerinden sonsuza kadar kurtulabilir. Buz lazer sadece kış aylarında değil yaz aylarında da uygulanabiliyor. Yani lazer epilasyon yaptıranlar, yaz geldiğinde lazere ara vermek zorunda kalmıyor. Yıl boyunca kesintisiz bir şekilde 6 haftada bir buz lazer yaptırarak tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.