Dermapen uygulaması cilt sorunlarını tedavi etmek ve ameliyatsız cilt gençleştirmek için kullanılan bir cihazdır. Cildinizdeki sivilce lekelerinden kurtulmak ve renk eşitsizliğini düzenlemek için Dermapen yaptırabilirsiniz.

Dermapen genel olarak yüz kırışıklıkları, izler, leke tedavisi için kullanılır. Eğer bir kişi yaralandığında ve cildinde iz kaldığında, vücut bu bölgeyi onarma sürecine alır ve tedavi eder. Dermapen ise tıpkı bu mantıkta çalışır.

Vücuttaki izlerde kontrollu hasar oluşturarak cildin kendini iyileştirmesini sağlar. Bu tedavi için cilt kolajen ve elastin üretmeye başlar. Dermapen uygulamasının sonunda cilt sıkılaşır ve daha pürüzsüz görünür.

Dermapen nedir?

Dermapen, yara izlerinin, sivilce izlerinin, çatlakların, kırışıklıkların, renk eşitsizliğin ve cildin gençleşmesinin iyileştirilmesi için yapılan mikro-iğneleme tedavisidir. Dermapen, cildin yarasız iyileşme ve doğal kollajen üretimini destekleyerek cildin kendi kendini tedavi etme sürecini başlatır. Dermapen, kaleme benzeyen küçük bir cihazdır ve cilt sorunları olan hastaları tedavi etmek için kullanılır. Dünya genelinde 6.000’den fazla doktor, Dermapen’i özellikle cilt gençleştirmede, kırışıklık tedavisinde, saç dökülmesinde, cilt lekelerinde ve cilt rengi eşitsizliğinde kullanıyor.

Dermapen nasıl çalışır?

Dermapen’in ucunda 12 iğne bulunur ve bu 12 iğne uygulama alanına kontrollu bir şekilde batırılır. Cildin üst tabakasını delen bu iğneler gözeneklerin açılmasına yardımcı olacaktır. Dermapen cilt üzerinde dikey olarak konumlandırılır ve kalemin içinde bulunan motor, iğnelerin cilt yüzeyinde ileri ve geri hareket etmesini sağlar. Dermapen sayesinde ciltte kollajen ve elastin oluşumuna neden olacak büyüme faktörlerini uyarılarak cilt onarım süreci başlatılır. Dermapen uygulamasının sonunda ciltte kızarıklık görülmesi normaldir. Bir iki saat içinde geçer ve günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Dermapen’in avantajları nelerdir?

  • Dermapen mikro iğneleme cihazı cildi sıkılaştırmayı, lifting etkisi yaratmayı ve gençleştirmeyi hedefler
  • Dermapen kontrollu hasar bırakma teknoloji sayesinde ciltte iz bırakmaz
  • Deri altında kolajen ve elastin üretiminde üstün bir etkiye sahiptir
  • Hızlı ve ayarlanabilir iğne derinliği sayesinde kişiye özel tedavi yapılabilir
  • Pratik uygulama başlığı sayesinde ulaşılması güç yerlerde bile tedavi yapılabilir
  • Ciltte yara bırakmadan pürüzsüz bir sonuç bırakır

Hydrafacial Cilt Bakımı

Cildinizdeki kusurlar sizi mutsuz ediyorsa çaresi Hydrafacial olabilir! Cildinizi temizlerken aynı anda gençlik etkisi sunan ve cildinize anti-aging bakım yapan

Buz Lazer

Lazer teknolojisinin geldiği en son nokta ile sizleri tanıştırmak isteriz, Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon uygulaması. Vücuttaki tüylerinizden sonsuza kadar

OxyGeneo

OxyGeneo, 3’ü 1 arada cilt bakımıdır. Patentli ve etkinliği klinik ortamında kanıtlanmış olan OxyGeneo tedavisi, yüzün daha pürüzsüz ve genç