Karın germe estetiği, karın bölgesinin incelerek sıkılaşmasına yardımcı olur. Karın germe ameliyatı sonrası vücut daha ince, kıvrımlı ve fit görünür. Karın bölgesi, vücudun en zor kilo verilen bölgelerinden biridir. Rejim yapmanıza ve spor programlarına rağmen karın bölgesinden kilo veremiyorsanız karın germe estetiği size uygundur. Karın germe estetiği, doğumlardan sonra ve kilo verme sürecinin sonunda tavsiye edilir.

Karın germe estetiğinin etkileri nelerdir?

Karın germe estetiği sırasında karın kasları gerilir ve cildin sarkması ortadan kalkar. Sarkan göbek görüntüsü düzeltilir ve karına düz bir hava kazandırılır.

Karın estetiği için en iyi adaylar, ideal vücut ağırlıklarında olan, sigara içmeyenler ve önemli bir hastalığı olmayan kişilerdir. Karın germe estetiği bir zayıflama uygulaması değildir. Bu nedenle kilo verdikten sonra kalan göbek yağları için karın germe estetiğini tercih edebilirsiniz. Aşırı kilo ve hamilelikten dolayı sarkan karın derisi kesilerek, dümdüz bir karın görüntüsüne sahip olabilirsiniz.

Karın germe estetiği nasıl yapılır?

Karın germe ameliyatı yani Abdominoplasti, bollaşan ve çatlayan karın derisini tamir etmeyi amaçlar. Aşırı yağlanma ile birlikte karın duvarındaki bağ dokusu gevşemeye başlar ve sarkma oluşur. Sarkmanın etkisiyle karın öne doğru çıkıntı haline gelir ve estetik dışı bir görüntü meydana gelebilir.

Karın germe estetiğinde öncelikle liposuction ile karın bölgesindeki fazla yağ dokusu dışarı çekilir. Sonrasında sarkan deri kesilerek karın bölgesinde dümdüz bir etki kazandırılır. Karın germe ameliyatından sonra göbek deliği tekrar yapılandırılır. Karın germe estetiği genel anestezi altında yapılır. Bir gece hastanede dinlendikten sonra ertesi gün taburcu olabilirsiniz.

Mini karın germe nedir?

Mini karın germe yani mini abdominoplasti ameliyatında göbek deliğinin altında kalan bölge gerilir. Yani mini karın germe estetiğinden bel ve kasık bölgesi etkilenmez. Mini karın germe estetiği, aşırı karın sarkması olan durumlarda önerilmez. Orta dereceli sarkma durumlarında ve karındaki yağlanmanın karnın alt kısmında görüldüğü durumlarda mini karın germe estetiği önerilir. Mini karın germe ameliyatı, vücut esnekliğini kaybetmemiş kişilerde daha etkili sonuçlar ortaya çıkarır.

Yağ Enjeksiyonu

Yağ enjeksiyonu, son zamanların en çok tercih edilen vücut şekillendirme ameliyatlarından biridir.  Yağ enjeksiyonu, vücudunuzda beğenmediğiniz bölgeleri düzelterek, sizin daha

Brezilya Popo Estetiği

Vücudun doğal güzelliğini ön plana çıkarabilecek, belin inceliğini vurgulayarak tüm vücut estetiğini tamamlayabilen en önemli estetik unsurlardan biri popo estetiğidir.

Vaser Hi-Def

Vücut şekillendirme uygulamaları arasından en çok tercih edilen yöntemlerin başında Vaser Hi-Def geliyor. Vaser High Definition Liposuction, vücudun incelmesini sağlarken