OxyGeneo, 3’ü 1 arada cilt bakımıdır. Patentli ve etkinliği klinik ortamında kanıtlanmış olan OxyGeneo tedavisi, yüzün daha pürüzsüz ve genç görünmesine yardımcı olur.

Cildin beslenmesini sağlayan bu cilt bakımı oksijenlenme teknolojisinden yararlanır. Tek bir OxyGeneo cilt bakımı seansından sonra cildinizin daha sağlıkla parladığını ve kırışıklıkların gözle görülür bir şekilde azaldığını fark edersiniz.

OxyGeneo cilt bakımından sonra cildinizin daha dolgun göründüğünü, akne probleminizin azaldığını ve cilt lekelerinizin açıldığını görürsünüz. Mevsim geçişlerinde cildinizin daha mat ve solgun göründüğünü düşünüyorsanız OxyGeneo cilt bakımı sizi aradığınız parlaklığa kavuşturacaktır.

OxyGeneo cilt bakımı nedir?

OxyGeneo, 3 aşamalı bir cilt bakımıdır. İlk adımda cilt temizlenir ve cilt bakımına hazırlanır. İkinci adımda peeling ve sonrasında oksijenasyon yapılır.

Peeling: Nazik ve yuvarlak hareketlerle peeling yapılarak cilt ölü derilerden arındırılır. Peeling cildin derinlemesine temizlenmesini sağlar, böylece sonraki adımlarda uygulanacak besin takviyeleri cildin alt katmanlarına daha sağlıklı bir şekilde ulaşır. Peeling yapıldıktan sonra cilde hyaluronik asit, peptidler ve antioksidanlar gibi aktif maddeler uygulanır. Cildin ihtiyacı olan bu besinler sayesinde cilt gençleşmeye başlar ve kırışıklar azalır.

Oksijenasyon: Cilde yapılan oksijen takviyesi, deri yüzeyindeki kan akışını hızlandırarak, aktif maddelerin daha fazla emilimini sağlayan karbondioksit kabarcıkları üretir. Oksijen takviyesi cildin daha sağlıklı, kaliteli ve parlak görünmesine yardımcı olacaktır.

OxyGeneo cilt bakımının iki farklı seçeneği vardır; NeoRevive her yönüyle gençleştirme ve yaşlanma karşıtıdır ve NeoBright parlatma ve doku iyileştirme içindir.

OxyGeneo cilt bakımının etkileri nelerdir?

OxyGeneo cilt bakımının amacı ince çizgileri ve kırışıkları yumuşatmak, gözenekleri sıkılaştırmak, cildi nemlendirmek ve beslemektir. Cilt bakımı sonrasındaki yüzünüzdeki mat görünüm yerini canlı ve parlak bir etkiye bırakacaktır.  OxyGeneo cilt bakımında aynı zamanda ciltteki lekelerde tedavi edilir. Sivilce izleri ve kahverengi lekeler oksijen tedavisi ile ortadan kaldırılacaktır.

OxyGeneo cilt bakımı ortalama 30-40 dakikada tamamlanır. Cilt bakımı boyunca ağrı veya acı hissedilmez. Uygulamadan sonra kızarıklık olması normaldir. İhtiyaç durumunda OxyGeneo bakımını tekrar yaptırabilirsiniz.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Cildinizdeki kusurlar sizi mutsuz ediyorsa çaresi Hydrafacial olabilir! Cildinizi temizlerken aynı anda gençlik etkisi sunan ve cildinize anti-aging bakım yapan

Buz Lazer

Lazer teknolojisinin geldiği en son nokta ile sizleri tanıştırmak isteriz, Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon uygulaması. Vücuttaki tüylerinizden sonsuza kadar

Ulthera

Ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları arasında en etkili cilt sıkılaştırma yöntemi Ulthera’dır. Ulthera, yüzünde orta yaş izleri olan, cilt kalitesi ve