UltraShape V3, vücuttaki bölgesel yağ hücrelerini parçalayarak incelme sağlayan vücut şekillendirme uygulamasıdır. UltraShape V3, izsiz bir uygulamadır. Cerrahi bir müdahale gerektirmediği için seans sonrasında günlük hayatınıza daha ince bir şekilde dönebilirsiniz. UltraShape, ultrason enerjisi ile çevre dokulara zarar vermeden yağ hücrelerine odaklanır.

Uygulamada yağ hücrelerinin duvarlarını tahrip ederek yağ trigliseritler şeklinde salınmasına yol açar. Lenfatik sistem ile trigliseritleri vücuttan atılarak incelme sağlanır. Diyet ve spor programınızın etkisini hızlandırmak, daha pratik bir şekilde incelmek için UltraShape V3 yaptırabilirsiniz.

UltraShape V3 uygulaması

UltraShape, klinik ortamında ortalama 1 saat içinde tamamlanır. İlk olarak hekiminiz tarafından uygulama bölgesine bir jel uygulanır ve etrafına UltraShape kemeri yerleştirilir. UltraShape dönüştürücüsü tedavi alanına yerleştirilir ve cildin 1,5 cm derinliğine odaklanılır. Darbeli ultrason enerjisi ile yağ hücreleri zarlarını parçalayarak vücutta incelme sağlar. İşlem sonrasında kalan jel silinir ve günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz. 2016 yılında FDA tarafından onaylanan UltraShape V3 tamamen güvenli bir uygulamadır.

UltraShape hangi alanlara uygulanabilir?

UltraShape V3, karın çevresi ve bel bölgesindeki yağları parçalamak için kullanılır. Karın bölgesindeki inatçı yağlar, kişilerin olduğundan daha kilolu ve geniş görünmesine sebep olur. UltraShape’in ilk seansından itibaren incelme etkisini görmeye başlarsınız. UltraShape karın bölgesindeki yağ hücrelerinin etrafındaki sinirlere, kan damarlarına ve kaslara zarar vermeden uygulanır. Tamamen yağ hücrelerine odaklandığı için güvenli ve risksiz bir uygulamadır.

UltraShape V3 sonuçları

UltraShape işleminden sonraki ilk sonuçlar iki hafta kadar kısa bir sürede görülebilir. En iyi sonuçları elde etmek için iki hafta arayla üç seans yaptırmanız önerilir. Üç seans UltraShape yaptırdıktan sonra 4 cm incelme görülebilir. Karın bölgesinden incelme görüldükten sonra kişilerin beli daha ince görünür, vücut hatları kum saatini andırır.

UltraShape V3, hedeflenen yağ hücrelerini yok ettiğinde,bu hücreler tekrar yenilenemez. Bununla birlikte çevresindeki bölgelerdeki diğer yağ hücreleri büyümeye devam edebilir, bu nedenle UltraShape yaptırdıktan sonra sağlıklı bir diyet ve egzersiz rutini sürdürmeniz önerilir.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Cildinizdeki kusurlar sizi mutsuz ediyorsa çaresi Hydrafacial olabilir! Cildinizi temizlerken aynı anda gençlik etkisi sunan ve cildinize anti-aging bakım yapan

Buz Lazer

Lazer teknolojisinin geldiği en son nokta ile sizleri tanıştırmak isteriz, Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon uygulaması. Vücuttaki tüylerinizden sonsuza kadar

OxyGeneo

OxyGeneo, 3’ü 1 arada cilt bakımıdır. Patentli ve etkinliği klinik ortamında kanıtlanmış olan OxyGeneo tedavisi, yüzün daha pürüzsüz ve genç