Vücut şekillendirme uygulamaları arasından en çok tercih edilen yöntemlerin başında Vaser Hi-Def geliyor. Vaser High Definition Liposuction, vücudun incelmesini sağlarken aynı zamanda vücut hatlarının yeniden şekillenmesine imkan verir. Vücudunuzda bir türlü kurtulamadığınız yağlarınız varsa sizin için çözüm Vaser Hi-Def uygulamasında saklı! Vaser Hi-Def ile tek seansta birkaç beden incelebilir, klasik Liposuction ameliyatına göre daha fazla yağdan kurtulabilirsiniz. 

Vaser High Definition Liposuction nedir?

Vaser High Definition Liposuction en yeni yağ çekme yöntemidir. Bu yöntemde yağlar, hastanın vücudundan sıvılaştırılarak dışarı çekilir. Böylece tek ameliyatta klasik Liposuction’a göre daha fazla yağ çekimi yapılabilir. 

Vaser Hi-Def ameliyatının bir başka avantajı ise dışarı çekilen yağların hastanın vücut şekillendirme ihtiyacı için kullanılabilir olmasıdır. Dışarı çekilen yağlar özel bir işlemden geçirilerek tekrar hastanın ihtiyacı olan bölgelere yerleştirilir. Popo dolgunlaştırma, six pack görünümü, karın kası görünümü, göğüs dolgunlaştırma gibi ihtiyaçlar kişinin kendi yağı ile yapılabilir. 

Vaser Hi-Def kimlere uygundur?

Vaser Hi-Def ameliyatı bir türlü inatçı yağlarından kurtulamayan kişiler için önerilir. Amacı sadece Liposuction yaptırmak değil, aynı zamanda vücut şekillendirme olan hastalar için en çok önerdiğimiz ameliyat Vaser High Definition Liposuction’dır.

Vaser High Definition Liposuction ameliyatında, klasik Liposuction’a göre daha fazla yağ çekilebilir. Bu nedenle tek seansta daha fazla incelebilirsiniz. Tek Vaser High Definition Liposuction ameliyatında hastanın ihtiyacına göre farklı bölgelerden yağ çekimi de yapılabilir. 

Vaser High Definition Liposuction sonrası iyileşme süreci

Vaser Hi-Def ameliyatı ortalama 5 ila 7 saat arasında sürer. Ameliyattan sonra ödemlerin atılması bir ayı bulabilir. Bu süreçte ağır spordan uzak durmalısınız. Günlük yürüyüşler ve hafif egzersizler yapabilirsiniz. 

Bir ay boyunca vücudunuzun yeni şekline alışması için korse giymeniz önerilir. Doktorunuzun size önerdiği korse sayesinde daha hızlı bir iyileşme süreci geçirebilirsiniz. 

Yağ Enjeksiyonu

Yağ enjeksiyonu, son zamanların en çok tercih edilen vücut şekillendirme ameliyatlarından biridir.  Yağ enjeksiyonu, vücudunuzda beğenmediğiniz bölgeleri düzelterek, sizin daha

Brezilya Popo Estetiği

Vücudun doğal güzelliğini ön plana çıkarabilecek, belin inceliğini vurgulayarak tüm vücut estetiğini tamamlayabilen en önemli estetik unsurlardan biri popo estetiğidir.

Vaser Liposuction

Günümüzde atletik ve fit vücut yapıları ön plana çıkıyor. Fit görünmek için spor yapan, rejim programları ile daha atletik vücuda