Günümüzde atletik ve fit vücut yapıları ön plana çıkıyor. Fit görünmek için spor yapan, rejim programları ile daha atletik vücuda sahip olmak isteyenler için güzel bir haberimiz var!

Vaser Liposuction sayesinde hızlı bir şekilde daha ince görünebilir, kas görünümünüzü artırabilirsiniz. İnatçı yağlarınızdan daha hızlı bir şekilde kurtulmak ve aynı zamanda daha kaslı görünmek için Vaser Liposuction ile en kısa zamanda tanışmalısınız.

Vaser Liposuction’ın etkileri nelerdir?

Vaser Liposuction kendi yağınızı kullanarak vücudunuzu şekillendirmeye yardımcı olur. Vaser Liposuction özellikle kaslı, atletik ve fit görünmek isteyen hastalara uygundur. Bu uygulama hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilir. Vaser Lipo sayesinde karın kaslarınız belirginleştirilir, six packs görüntüsü ortaya çıkarılır. Baklavalı karın elde etmek, kendinizi daha fit hissetmek için Vaser Liposuction uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Vaser Liposuction zayıflama işlemi değildir. Vücut şekillendirme ve incelme etkisi için uygulamadan sonra spor hayatınıza devam etmelisiniz.

Vaser Liposuction nasıl yapılır?

Vaser liposuction uygulamasında inatçı yağ birikintileri tedavi alanına küçük kesikler yapılarak dışarı çekilir. Yağların çekileceği alana tuzlu su çözeltisi enjekte edilerek yağın parçalanmasına yardımcı olunur. Böylece daha kolay bir şekilde inatçı yağlar dışarı çekilir.

Uygulama sonrasındaki Vaser Ultrason cihazı ile bu yağlar parçalanır, sıvılaştırılmış yağ küçük kanüller ve yumuşak bir vakum şleminden geçirilir. Sıvılaştırma işleminden geçirilen yağlar vücutta dolgunluk istenen bölgelere enjekte edilerek kişinin vücut hatları şekillendirilir.

İşlemden sonra morluk ve şişlik meydana geldiğinden işlemin sonucu hemen görünmeyecektir. Bu nedenle, hastalar uygulama sonuçlarını değerlendirmeden önce bu yan etkiler giderilinceye kadar beklemelidir.

Üst kollarda Vaser Liposuction nasıl kullanılır?

Karın, Vaser lipo’nun uygulandığı en yaygın yer olmasına rağmen, kalıcı yağ birikimlerinin olabileceği başka alanlar da vardır. Üst kollar buna iyi bir örnektir, çünkü inatçı yağ birikintileri de bu bölgelerde görülebilir. Vaser Liposuction ile üst kollardaki yağlar alınabilir, kollar ince bir görünüme kavuşturulabilir. Eğer hastaların kollarında yağlanmanın etkisiyle sarkma da varsa bu kişiler için kol germe ameliyatı da önerilir. Vaser Liposuction ve kol germe estetiği kombine edilerek hastaların kolları daha fit ve atletik görünebilir.

Yağ Enjeksiyonu

Yağ enjeksiyonu, son zamanların en çok tercih edilen vücut şekillendirme ameliyatlarından biridir.  Yağ enjeksiyonu, vücudunuzda beğenmediğiniz bölgeleri düzelterek, sizin daha

Brezilya Popo Estetiği

Vücudun doğal güzelliğini ön plana çıkarabilecek, belin inceliğini vurgulayarak tüm vücut estetiğini tamamlayabilen en önemli estetik unsurlardan biri popo estetiğidir.

Vaser Hi-Def

Vücut şekillendirme uygulamaları arasından en çok tercih edilen yöntemlerin başında Vaser Hi-Def geliyor. Vaser High Definition Liposuction, vücudun incelmesini sağlarken