Günümüzde, kadınların çoğunda selülit sorunu görünür. Selülit artık şehirli kadınlarla özdeşleşen bir cilt problemi haline gelmiştir. Selülit problemiyle birlikte kozmetik marketlerde birçok selülit giderici krem, selülit masajları ve bakımları gibi uygulamalar da hayatımıza girdi. Peki, selülitlerden kurtulmak için en etkili yöntem hangisidir?

Klinik sonuçlarına bakılacak olursa, VelaShape uygulaması selülit görüntüsünü yok etmekte en etkili tedavidir. Sıkı bir rejim ve spor programı yapan kişilerin dahi kurtulamadığı selülitlerden, VelaShape uygulaması ile kalıcı olarak kurtulmak mümkün.

İzsiz, ameliyatsız, acısız bir şekilde incelmek aynı zamanda selülitlerinize veda etmek için VelaShape’i tercih edebilirsiniz.

Velashape nasıl çalışır?

Velashape, kızılötesi ışığı, vakumlama ve radyo frekans kombinasyonunu kullanarak selülit üzerine odaklanır. Bu kombinasyon, selülitli derinin içindeki yağ hücrelerini parçalayan ve daraltan, doku ve dermal kollajen liflerini sıkılaştıran derin bir ısı oluşturur. VelaShape sonucunda hücrelerin parçalandığı, cilde genç ve pürüzsüz bir görünüm geldiği, yeni kolajen ve elastinin gelişiminin arttığı görülür. Bu uygulama aynı zamanda cilt gevşekliğinin azalmasına yardımcı olur ve cildi sıkılaştırır.

VelaShape kimlere uygundur?

Velashape tüm cilt tipleri ve selülitin tüm aşamaları için uygundur. VelaShape’in hiçbir yan etkisi ve cilde zararı olmadığı için her yaş grubundan hastaya yapılabilir. VelaShape ile uyluk, gıdı, kol, karın ve kalça gibi bölgelerde etkili sonuçlar alınabilir. Velashape sadece selülit gidermekle kalmaz, artı olarak kan dolaşımını iyileştirmeye ve kas ağrısını azaltmaya yardımcı olur. VelaShape genellikle 3 seans olarak önerilir. Selüliti yoğun olan hastalarda 3 seanstan fazla seans yapılabilir.

VelaShape teknolojisi

VelaShape teknolojisi, yağ hücrelerini çevreleyen bağ dokularının ve altta yatan dermal kollajen liflerinin ısınmasına neden olan kızılötesi ışık, iki kutuplu radyo frekansı enerjisi ve vakumu birleştirir. VelaShape’in verimli ısıtma ve vakum özelliği, yeni kollajen ve elastinin üretilmesini uyarır; bu da cilt gevşekliğinde, vücut hacminde, cilt yapısında ve dokusunda genel bir iyileşme ile sonuçlanır, vücuttaki selülit görünümü azalır.

VelaShape bir zayıflama yöntemi değildir. VelaShape, vücudunuzu şekillendirmek için ileri teknoloji kombinasyonunu kullanır, böylece diyet ve egzersizin ulaşamadığı selülit görüntüsünü tedavi eder.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Cildinizdeki kusurlar sizi mutsuz ediyorsa çaresi Hydrafacial olabilir! Cildinizi temizlerken aynı anda gençlik etkisi sunan ve cildinize anti-aging bakım yapan

Buz Lazer

Lazer teknolojisinin geldiği en son nokta ile sizleri tanıştırmak isteriz, Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon uygulaması. Vücuttaki tüylerinizden sonsuza kadar

OxyGeneo

OxyGeneo, 3’ü 1 arada cilt bakımıdır. Patentli ve etkinliği klinik ortamında kanıtlanmış olan OxyGeneo tedavisi, yüzün daha pürüzsüz ve genç