Dudaklarını şekillendirmek ve daha kalkık dudaklara sahip olmak için lip lift ameliyatını tercih edebilirsiniz. Lip lift, kalıcı etkileri olan cerrahi bir işlemdir. Dudak dolgusu gibi geçici bir uygulama değildir. Dudak dolgusunun ileriye doğru büyüyen sonuçlarından rahatsız olan ve daha doğal bir sonuç elde etmek isteyen kişiler için angel lip lifting ameliyatı önerilir. Angel lip lift ameliyatında, tıpkı isminden anlaşılacağı üzere, masum, güleç ve doğal dudaklar elde edilir. Lip lift ameliyatından sonra yüzünüzde meleksi bir etki kalacaktır. Angel lip lift, üst dudağı hedef alır. Üst dudağı kaldırarak yüz hatlarınızın dengelenmesini ve daha dolgun dudak görünümüne sahip olmanızı sağlar.

Angel lip lift’in dudak dolgusundan farkı nedir?

Daha büyük dudaklar elde etmek isteyen kişiler ilk olarak dudak dolgusu işlemini tercih eder. Dudak dolgusu dudaklarda 4-6 ay arasında etki gösterir. Dudak dolgusu sadece dudakların ileri doğru dolgun görünmesini hatta bazı durumlarda dudakların ‘uzamasına’ yol açar. Bu sahte görüntüden rahatsız olan kişiler için lip lift ameliyatı çözüm olarak geliştirilmiştir.

Angel lip lift ameliyatında herhangi bir dolgu maddesi kullanılmadan dudaklara hacim sağlanması amaçlanır. Bunun için lip lift ameliyatında burun tabanı ile üst dudak arasında mesafe kısaltılır. Böylece üst dudak daha naturel bir şekilde yukarı doğru kalkar ve yüze güleç bir ifae kazandırılır.

Lip lift ameliyatının sonuçları nelerdir?

  • Üst dudağın daha belirgin olması sağlanır,
  • Üst dudak ile burun tabanı arasındaki mesafe azaltılır,
  • Yüzdeki somurtkan ifade silinir,
  • Yüze genç bir hava kazandırılır,
  • Üst dişlerin görünürlüğü arttırılır.

Lip lift ameliyatına uygun muyum?

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki; lip lift estetiği hem kadınlar hem de erkeklere yapılabilir. Lip lift ameliyatı, burun tabanı ile üst dudak arasındaki mesafenin normalden uzun olduğu kişiler için uygundur. Üst dudağın normalden uzun olması yüze somurtkan bir ifade katar. Bundan rahatsız olan ve yüz hatlarının daha çekici görünmesini isteyen kişiler için lip lift ameliyatı önerilir.

Yağ Enjeksiyonu

Yağ enjeksiyonu, son zamanların en çok tercih edilen vücut şekillendirme ameliyatlarından biridir.  Yağ enjeksiyonu, vücudunuzda beğenmediğiniz bölgeleri düzelterek, sizin daha

Brezilya Popo Estetiği

Vücudun doğal güzelliğini ön plana çıkarabilecek, belin inceliğini vurgulayarak tüm vücut estetiğini tamamlayabilen en önemli estetik unsurlardan biri popo estetiğidir.

Vaser Hi-Def

Vücut şekillendirme uygulamaları arasından en çok tercih edilen yöntemlerin başında Vaser Hi-Def geliyor. Vaser High Definition Liposuction, vücudun incelmesini sağlarken